KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15059174

nr 1505 9174

Stavros Papassavas

(f. 1928), Grekland

Signerad. Akvarell, bildmått: 44x58 cm, yttermått inklusive ram: 59x72 cm

Stavros Papassavas, bildkonstnär född 1928.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 november 2022
kl 20:37:10

Stavros Papassavas

Läs mer om Stavros Papassavas